Müşteri Hakları

Siz güvendesiniz, bizim içimiz rahat

Esenlik İmar İnş. ve Tic.Ltd.Şti. , gıda ve gıda dışı olmak üzere tüm ürünleri, sizin koşulsuz güvenliğinizi sürekli kılmak için sağlıklı ortamda sunmayı hedef olarak belirlemiştir.
Esenlik İmar İnş. ve Tic.Ltd.Şti. müşteri sağlığını sürekli kılmak amacıyla tüm faaliyetlerinde kalite odaklı süreçlerini geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.

Esenlik Kalite Yönetim ve Gıda Güvenliği
Sektörde ilkleri  uygulayan Esenlik İmar İnş. ve Tic.Ltd.Şti., müşterilerinin yaşam kalitesini ileriye taşıyacak çağdaş, sağlıklı,  kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet sunmayı amaçlamakta ve  bu anlayışından da ödün vermemektedir.  Kalite ve ürün güvenliği ile  ilgili tüm süreçlerinde, risk  yönetimi yaparak tehlikelerin en aza indirilmesini ve  tüketicinin bilinçlendirilmesini  hedeflemektedir.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede karşılamanın yanı sıra güvenliğini de en ön planda tutan  Esenlik İmar İnş. ve Tic.Ltd.Şti.,  ürün güvenliğinin sürdürülebilirliğinde Avrupa Birliği’nin RAPEX (Hızlı Alarm Sistemi), izlenebilirlik, şeffaflık, risk analizi, risk değerlendirmesi için veri toplanması, araştırma ve bilimsel işbirliği, analitik destek ve tüketicinin bilgilendirilmesi  gibi entegre bir  yaklaşımı  benimsemiştir.