Suriye'nin kuzeyinde terör örgütlerine karşı başlatılan Barış Pınarı Harekatı'nda, ülkemizin ve milletimizin koruyucusu Türk Silahlı Kuvvetlerimize muvaffakiyetler diliyoruz.

Epak

'Deterjanın Yeni İsmi'
'Birçok faaliyet alanında hizmetlerine devam eden Esenlik, Kimya Fabrikası'ndaEsenlik ve Epak ismi ile deterjan alanında marka olma yolunda'

Esenlik Kimya Fabrikası 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde 2100 m2'si kapalı,4400 m2'si açık olmak üzere toplam 6500 m2 alanda üretimlerine devam ediyor. Fabrika arazisi üzerinde vurulan sondajda, 136 metre derinlikten çıkarılan su;9,5lt/sn kapasiteye sahip olup fabrika üretim ihtiyacını karşılamaktadır.Üretimde kullanılan su dünyada en son teknoloji olan deiyonize (0smoz)teknolojisi ile saflaştırılarak ürün kalitesi arttırılması amaçlanmıştır.Üretimde kullanılacak kimyasallar bina dışında stoklanıp özel tesisatla üretimalanına  iletilmektedir. Ulusal Çevre Standardı olan  İSO 14001kriterlerine uygun olarak dizayn edilen Kimya Fabrikası'nda en son uygulananüretim teknolojilerinden çift kat dizayna uygun olarak inşa edilerek üretimkalitesinin artırılması ve enerji tasarrufu hedeflenmiştir. 

 

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi. Lütfen yazdığınız bilgileri kontrol ediniz!
Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası

kapsamında ticari e-ileti gönderilmesine izin veriyorum.