Esenlik Ailesi Bu Bayramda, Geleneği Bozmadı

Esenlik ailesi her yıl geleneksel hale getirdiği bayramlaşma programında bir araya geldi.

Bayramlaşma programına; Esenlik Genel Müdürü Selahaddin Sami Üzmez, Genel Müdür yardımcıları,  birim müdürleri, şefler ve çalışanlar katıldı.

Genel Müdür Selahaddin Sami Üzmez "Allah'a şükürler olsun ki bir bayrama daha eriştik. Allah'ın mübarek kıldığı günlerdeyiz dedi.”

Programda, ülkenin içinde bulunduğu süreci değerlendiren Selahaddin Sami Üzmen; “Son zamanlarda ülkemize karşı başlatılan ekonomik savaş karşısında her zamankinden daha çok birliğe, beraberliğe ve daha fazla çalışmaya ihtiyacımız var dedi.”

Genel Müdür Sami Üzmez; “Benim sizlerden, özellikle istirhamım; ülkemiz için dua etmeniz. Ülkemizin içinde bulunduğu bu karmaşık durumdan Allah'ın yardımıyla tez zamanda kurtulabilmesini temenni ediyorum dedi.”

Bayramlar; yakınlaşmak, kaynaşmak, hatırlanmak için yaşanması ve yaşatılması gereken en güzel günlerdir. Bu vesile ile size ailenize, şehrimize, ülkemize ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum dedi.

Genel Müdür Üzmez; “Bayram kardeşlik, bayram paylaşmaktır. Biz bugün karınca kararınca bayramlaşalım istedik, çalışanlarımıza şeker ikramımız olsun, ağızları tatlansın, gönülleri tatlansın, dünyaları tatlansın istedik dedi." 

Genel Müdür Üzmez program sonrası personellerle tek tek tokalaşarak bayram şekeri ve kolonya ikram etti.