ESENLİK AİLESİ BAYRAMLAŞMA PROGRAMINDA BİR ARAYA GELDİ

Esenlik Genel Müdürü Selahaddin Sami Üzmez bugün düzenlenen bir programla Esenlik personelleri ile bir araya gelerek bayramlaştı.

ESENLİK ÇALIŞANLARI İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programında çalışanlar ile bir araya gelen Hulusi BOYRAZ mesai arkadaşları ile Ramazan ayının önemini ve Esenliğin yeni hedeflerini paylaştı.

ESENLİK BÖLGENİN ÜRETEN GÜCÜ VE MALATYA BİR TARIM HAVZASI

12.Düzenlenen Doğu ve Güneydoğu Anadolu tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarında Esenlik Nergis ve Meston markaları ile yerini aldı.

ESENLİK AYIN PERSONELLERİNİ SEÇTİ

Esenlik geleneksel hale getirdiği personelinin motivasyonunu artırmak ve birimler ve çalışanlar arasında bir farkındalık oluşturmak adına her ay yaptığı "Ayın Personeli" ödül törenini bu ay da gerçekleştirdi.

Esenlik bünyesinde faaliyet gösteren birimlerde çalışmalarında başarı ve üstün gayret gösteren personeller ödüllendirdi. Ödüle seçilen personellere, ödüllerini Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz takdim etti.

Esenlik 2017 Yılı Değerlendirme Toplantısı

Esenlik yönetim takımı yılsonu değerlendirme toplantısını Nevşehir Kozaklı’da yaptı.

Pratiklerin Sekizinci Şubesi Kültür Mahallesin'de Açıldı

Hem pratik hem ekonomik alışverişin tek adresi olarak açılımlarını sürdüren Esenlik Pratik Şubelerin sekizincisi kültür mahallesin'de hizmete açıldı.

‘Kamunun gücünü, özel sektörün ruhu ile birleştiren kuruluş’

Esenlik'in Epak markası adı altında çıkardığı ürünler Devlet Malzeme Ofisinin sitesinde yerini aldı. EPAK markası adı altında üretilen temizlik ürünleri bu hafta itibariyle Devlet Malzeme Ofisinin ürün kataloglarında da sergilenmeye başladı.

Gıda da Güven

Gıda da Güven TSE’den Esenliğe Yeni Belgelendirme Ziyareti

Esenlik Ailesi Geleneksel olarak düzenlemiş olduğu personel iftar programında buluştu

Geleneksel olarak düzenlenen ve Esenlik çalışanlarının bir araya geldiği iftar programına Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ercan Turan ve Maski Genel Müdürü Özgür Özdemir katıldı.

Esenlik İş Ortakları İle İftar Programında Buluştu…

Esenlik olarak 11 ayın sultanı olan mübarek ramazan ayında birlik ve beraberlik adına geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar programında iş ortaklarımızla bir araya geldik.