Et Entegre ve Soğuk Hava Deposu

'Ürünlerimizi en taze haliyle halkımızın tüketimine sunuyoruz'


'Süpermarketlerimizde Satılan Et ve Et Ürünlerini Kendi Tesislerimizde Üretiyoruz'


Kiltepe Mahallesi Babuktu Mevkii’nde bulunan Et Entegre ve Et Üretim Tesisleri, 1000m2 kapalı alana sahip olup;


Et işleme ve hazırlama ünitesi;

Sucuk imalat ünitesi;

Salam imalat ünitesi;

Sosis imalat ünitesi;

Pastırma imalat ünitesi;

Köfte imalat ünitesi;

Kavurma imalat ünitesi;

Tereyağı imalat ünitesi;


Ürün paketleme ünitesi;

Ve soğuk hava deposu olmak üzere, toplam 10 üniteden oluşmaktadır.
Esenlik Süpermarket Şubeleri’nde satılan et ve et ürünlerinin hijyenik ve sağlıklı ortamlarda işlendiği Et İşleme Ünitesinin, Esenlik markalı sucuk, kavurma, köfte ve tereyağının üretildiği üretim ünitelerinin ve Malatya halkına hizmet edecek olan soğuk hava deposunun da içerisinde bulunduğu kompleksin, Doğu Anadolu Bölgesi’nde eşi ve benzeri bulunmamaktadır.
Et ve et ürünlerinde halkına günlük taze ürünler hazırlayan Esenlik, aynı zamanda bu hizmeti ile bölge insanına çok fazla katma değer sağlamaktadır. Sağlıklı koşullarda işlenmiş ve üretilmiş ürünleri en taze haliyle halkının tüketimine sunan Esenlik, kendi bölge çiftçisi, besici ve işçisini yani kendi insanını kalkındırmaktadır.
Son yıllarda genel olarak Esenlik Şirketleri’nde yaşanan değişim ve gelişim ivmesine paralel olarak, hızlı bir şekilde bu gelişme ortamına katılan et entegre ve soğuk hava deposu,  geçtiğimiz son dört yıl içinde  yaptığı yatırımlarla,  halkımızın güvenle tüketebileceği sucuk, köfte, kavurma ve tereyağı üreten bir fabrikaya dönüşmüştür.

'Et ve Et Ürünleri Hijyenik Ve Sağlıklı Koşullarda Hazırlayarak Müşterilerimizin Tüketimine Sunuyoruz'


Et işleme ve et ürünleri üretiminde alanında uzman bir ekiple çalışmalarını sürdüren tesisimizde veteriner hekimler ve gıda mühendislerimiz görev yapmaktadır.
Esenlik Süpermarket Şubeleri’nde satılan et ve et ürünlerinin hijyenik ve sağlıklı ortamlarda işlendiği Et Entegre ve Üretim Tesisleri Malatyalılara hizmet vermeye devam ediyor...
Güvenle tüketilecek et ve et ürünlerini el değmeden hazırlayıp, taze ve sağlıklı şekilde insanımıza sunuyoruz.
İşlenerek tüketime hazır hale getirilmiş  et çeşitleri, depolama ünitesinde muhafazaya alınıp marketlerin vermiş oldukları siparişler doğrultusunda vakumlu ambalajları ile termoking donanımlı araçlarla marketlere sevkiyatı yapılmaktadır.

                  

'Kalite ve Güven Geleneksel Bir Lezzet İle Buluşuyor'


Teknolojik altyapının en üst seviyede olduğu modern tesislerimizde, son derece hijyenik koşullarda ürettiğimiz Esenlik Sucukları, et ve baharatların muhteşem buluşmasının en güzel örneği.
Güvenle tüketebileceğiniz Esenlik Sucukları mangal keyfinde, kahvaltıda lezzetiyle vazgeçilmeziniz olacak.

'Usta İşi Köfteleriniz Esenlikten'
Et Entegre ve Üretim Tesislerimizde  Esenlik markasıyla üretimini gerçekleştirdiğimiz sucuk, kavurma ve tereyağının yanında özenle hazırladığımız diğer bir lezzet Esenlik Izgara Köfte. 

'Tereyağının En Doğal Hali'
Tereyağının aranan doğal tadı ve eritildiğinde ortaya çıkan o muhteşem kokusu, Esenlik tereyağlarıyla sizlerle buluşuyor. 

 

Üretim tesislerimizde yemekleriniz için tuzlu ve kahvaltılarınız için tuzsuz tereyağı hiçbir katkı maddesi içermeksizin en doğal hammaddelerden özenle hazırlanmaktadır.

'Esenlik'ten Geleneksel Bir Lezzet'


Geçmişten bugüne mutfağımızın vazgeçilmezi, kültürümüze ait, damak tadımıza uygun etin en güzel halini Esenlik sizin için üretiyor. Annelerimizin, ninelerimizin bize mirası olan bu tat, yapılışıyla hazırlanışıyla, onların elinden çıkmış  gibi sofralarınıza geliyor.   
Tüketimi pratik olan bu muhteşem lezzete kavuşmanız çok kolay; Süpermarket şubelerimize uğramanız yeterli....